wtorek, 24 stycznia 2017
Liebster Blog Award
Serdecznie dziękuję za nominację. Z racji, że jestem skora do nowości i otwarta na wszelkie propozycję z chęcią przyjęłam wyzwanie. Nie mogę również stracić takiej okazji abyście czegoś się o mnie dowiedzieli, a nie wątpię że tak będzie. Jeszcze raz dziękuję i oczywiście zapraszam do bloga mojej nominatorki: ichstyle Zajęło mi to sporo czasu, ale ostatnio trochę się wyłączyłam. Taki tryb OFFLINE.
Na początku może wyjaśnię zasady dla tych, którzy nie wiedzą na czym polega LAB. Sama mam styczność z tym pierwszy raz, ale zdołałam się zorientować: co i jak.
"LAB polega na udzieleniu odpowiedzi na 11 pytań, które wymyśliła osoba która nominowała Twojego bloga. Następnie Twoim zadaniem jest nominowanie 11 kolejnych blogów. Pamiętaj aby je poinformować o tym. Jednak musisz przy tym pamiętać, że nie możesz nominować bloga który nominował Ciebie oraz takiego, który posiada więcej niż 200 obserwatorów."
Okey, jeśli już rozumiecie to czas na odpowiedzi:
1. Co Cię zainspirowało do założenia bloga?
Hm... Czy mnie coś zainspirowało? Raczej podjęcie decyzji o pisaniu blogu było chwilą. Po prostu nie potrafiłam sobie znaleźć w tym czasie miejsca i postanowiłam dla was coś pisać.
2. Jak długo go prowadzisz?
Pierwszy wpis opublikowałam 15 listopada więc jakieś niecałe 2 miechy. Krótki okres, ale zostaje tutaj na dłużej przynajmniej jak narazie.
3. Jaki masz stosunek do blogowej popularności?
Popularność jest wszędzie: blogi, instagramy, nawet FB i wszelkiego rodzaju portale społecznościowe. Mój stosunek do tego jest obojętny, byle nie robić tego dla fejmu tylko mieć z tego korzyści i dawać je innym.
4. Czy w Twoim blogu przeważają zdjęcia czy może tekst?
Zdecydowanie tekst, więcej informacji mniej obrazków. Nie przepadam za przesytem, według mnie na moim blogu jedno zdjęcie do każdego posta to wystarczająco dużo.
5. Gdzie szukasz pomysłów?
Jakieś pomysły posiadam w głowie. Poza tym kieruje się doświadczeniami życiowymi, otaczającymi mnie ludźmi i oczywiście muzyką.
6. Jaki najmilszy komentarz dostałaś?
Przyznaje nie ma ich zbyt wiele. Jednak ostatnio niejaki kolega o nicku "Mati" skomentował mojego bloga w taki sposób: "Klaudia, a ja chętnie poznałbym Cię bliżej". Nie ukrywam, że to był miły komentarz. A tak a propo to ostatnio mam straszny natłok Mateuszów wokół siebie. Przypadek?
7. Jakie masz plany na przyszłość związane z blogowaniem?
Hm... plany z blogowaniem? Uważam że jeszcze za wcześnie aby o tym pisać bo planuje zmiany w swoim życiu i nie wiem jeszcze co mi to przyniesie, ale oczywiście chciałabym pisać dalej i zyskać jakiś stałych czytelników.
8. Czy ktoś pomagał Ci w pisaniu?
Nie, tylko ja, moje myśli, doświadczenia i blog.
9. O czym piszesz bloga i dlaczego go piszesz?
U mnie pisanie to dopiero początki, więc nie poruszyłam zbyt wielu tematów. Jednak chcę pisać o wszystkim, chce żeby żaden temat nie był dla mnie barierą i gwarantuje tak będzie. Znajdziecie tu wszytko.
10. W jaki sposób czytelnicy motywują Cię do pisania i czy jest Ci to potrzebne?
Jako osoba o małej wierze w swoją osobę jak najbardziej potrzebuje czytelników. Chce wiedzieć,że pisze dla kogoś nie tylko dla siebie. I oczywiście motywuje mnie to w sposób pozytywny i nabieram większej chęci i mobilizacji.
Mojej nominatorce chyba brakło jedenastego pytania, niech pozostanie ono puste.
11.
Na puste pytanie posiadam pełną odpowiedź. Kocham patrzeć w gwieździste niebo 😍💫
Odpowiedzi na pytania są, a teraz UWAGA! Pozwolę sobie na zmianę zasad tylko z czystego braku czasu i ostatnio fatalnego samopoczucia. Nie nominuję nikogo ale chętnych czytających tego posta zapraszam do zabawy i poinformowaniu mnie o tym w komentarzu.
A oto zestaw 11 pytań:
1. Co w życiu liczy się dla Ciebie najbardziej?
2. Co uważasz za swoją mocną stronę?
3. Jakie znaczenie ma dla Ciebie blogowanie?
4. Ile czasu spędzasz na blogu i jak często publikujesz posty?
5. Co sprawia Ci największą trudność w życiu?
6. Jakie wartości według Ciebie zanikają i dlaczego?
7. Posiadasz jakieś natchnienie, inspirację?
8. Co sprawia Ci największą radość?
9. Co uważasz o stereotypach?
10. Czy muzyka odgrywa dużą rolę w Twoim życiu?
11. Co według Ciebie jest najcenniejsze w życiu?
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz