Zaczynam ponownie. Może tym razem dojdzie do skutku. Nowe koncepcje i szczerość to będzie podstawa!
Dzisiaj początek, zaczynam pisać, ale kiedy opublikuje? Kto to wie?
Nie wiem czy mi się uda pisać tak lekko jak inspirujący mnie blog, ale postaram się jak mogę.
Przestrzeń tak lekka jak ta pomiędzy niebem a ziemią - to mój cel. Lekko muskając podłoże.
PERSONAL DATA:
Klaudia, ostatecznie to Klauduś
Zamieszkała na "zawsiuwku"
Przeżyła już 20 wiosen (27.10.96)
Szkoła ukończona, wykształcenie średnie jest 😊
Jak narazie podstawy o mnie znacie. Chcecie więcej? To zapraszam, odwiedzajcie mnie tu!
Zdjęcia publikowane będą autorskie. Nie spodziewajcie się wybitnej jakości. Posiadam marengo Samsunga, ale to on jest najczęstszą rzeczą w moich rękach.
Może troszkę epicko i niewyraźnie (po części JA)
Szukajcie mnie na instagramie: k_lady_s
Szukajcie mnie na instagramie: k_lady_s
Pozdrawiam was serdecznie,
MERCI 💖

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz